Система нарахування, персональних знижок і бонусів в інтернет-магазині KROSBERY.COM.UA

Інтернет-магазин KROSBERY.COM.UA надає своїм клієнтам, можливість купувати товари з персональними знижками від 2% до 10%. Розмір персональної знижки, залежить від загальної суми покупок товарів на сайті:

2% - від 3000 грн.

5% - від 7500 грн.

6% - від 9500 грн.

7% - від 11500 грн.

8% - від 12000 грн.

9% - від 14000 грн.

10% - від 15000 грн.


Знижка закріплюється за вашим обліковим записом, з якої було оформлено і викуплено замовлення. Сума покупок на сайті, з різних облікових записів, не об'єднується.


Питання та відповіді:

 • Як стати учасником дисконтної програми? Для того, щоб отримати персональну знижку, необхідно бути зареєстрованим користувачем і мати персональний кабінет на нашому сайті.
  Після цього, необхідно зробити покупку і оплатити ваше замовлення. Протягом наступних 5-10 робочих днів, Ви стаєте учасником дисконтної програми. При подальшій авторизації, ціна товару на сайті буде перераховуватися автоматично з урахуванням розміру Вашої персональної знижки.
 • Як збільшити розмір знижки? Розмір знижки, призначається залежно від суми покупок на сайті. Вартість кожного наступного замовлення, підсумовується і при досягненні певної суми, розмір персональної знижки збільшується автоматично.
 • Чи можна скористатися знижкою друзям? Ви можете, через свій обліковий запис, оформити замовлення на друга, але сума покупок збільшиться для облікового запису, з якої було оформлене замовлення.
 • Як дізнатися який розмір моєї знижки? На сайті, при оформленні замовлення через особистий кабінет, у вас буде відображатися ціна товару з урахуванням персональної знижки.
 • Я не можу зайти в свій обліковий запис, на якій знижка, ЩО РОБИТИ? Напишіть нам на Viber / Telegram / Instagram +38 (097) 573-58-60.
 • Що буде зі знижкою, якщо доставлений замовлення не було оплачено? Якщо одержувач, не сплатив
  доставлений замовлення, то знижка власника особового кабінету не збільшується.
 • Коли знижка стає активною? Персональна знижка стає активною, через 5-10 днів після отримання замовлення.
 • Підсумовуються чи знижки за дисконтною програмою з іншим акціями на сайті? Знижка не поширюється на товар, який бере участь в АКЦІЯХ.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам на Viber / Telegram / Instagram +38 (097) 573-58-60.


Приємних покупок, ваш KROSBERY.